Górski kamień #1Mieliśmy naszą recepcję na zewnątrz. Namiot rozłożyliśmy na górze kamienistej. To było niesamowite! Personel, jedzenie i tereny były wyjątkowe. Zawsze chciałem mieć na zewnątrz namiot przy hotelu, lecz właściciele terenów byli zazwyczaj tak zdenerwowani, że nie doznałem tej przygody. Na kamienistej górze rezerwując namiot przychodzi również czas na rozmowę z zastępcą schroniska...

Nie potrzebowaliśmy tego, ale miło było wiedzieć, że to było wliczone w cenę. Personel robi wszystko, aby upewnić się, że Twój dzień jest idealny! Jest przy tym tak dużo zabawy, że z niektórymi pracujemy i są oni bardzo przychylnie nastawieni. Miło było również, kiedy zostały przygotowane noclegi dla naszych gości.

Boleśnie przeciętne. Personel jest przyjazny, a jednocześnie agresywny. Nick, wieczorny kelner, był przerażający dla naszej rodziny. Słaba kawa. Pająki i owady ze śniadaniem. Piękne krajobrazy. Zabawa szlakami natury. Straszne łóżka. Wi-Fi ma poważne problemy: otwarte sieci nie zapewniają bezpieczeństwa i narażają cały ruch sieciowy. Jeśli niepewne Wi-Fi nie był zbyt mało profesjonalny, jest to śmiesznie powolne i ostatecznie niestabilne. Absolutnie śmieszne, jeśli rozważysz konwencję biznesową tutaj.

Biały szczyt górski tworzy głęboko penetrującą, czystą powłokę. Chroni i upiększa powierzchnie, uzyskując bogatą kolorystykę nawierzchni glinianych, barwionych, tłoczonych lub tłoczonych betonowych oraz zwiększa naturalne piękno odkrytych kruszyw, kamienia naturalnego i łupków, zapewniając jednocześnie odporną na poślizg powierzchnię.

Żywica akrylowa odporna na działanie promieniowania ultrafioletowego oparta na odporności na działanie promieniowania ultrafioletowego opiera się na najnowszych osiągnięciach chemii powłok murowych, łącząc w sobie najnowocześniejsze technologie, zapewniając doskonałą penetrację, piękno i ochronę przed poślizgiem wszystkich płyt betonowych, nieżelaznych, wykładzin i murowanych powierzchni.

Kamień górski uszczelnia nałożoną powierzchnię, dzięki czemu jest odporny na oleje, żywność i taninę liścia, zapewniając jednocześnie ochronę przed słoną wodą / chlorem. Ponadto, kamień górski jest idealnym rozwiązaniem jako stabilizator stawów dla sczepiających się nawierzchni.

Ten środek zapachowy jest specjalnie sformułowany do stosowania przy nanoszeniu świeżego betonu lub nakładek. Kamień górski tworzy barierę zerwania złącza między narzędziami a betonem w celu promowania czystego, łatwego uwalniania stemplowania, teksturowania i nadruku narzędzi. Bezpieczny w użyciu na świeżo zabarwionym lub niebarwionym betonie, ten środek antyadhezyjny jest łatwy do nanoszenia, pozostawia powierzchnie wolne od pozostałości i stanowi alternatywę dla środków antyadhezyjnych. Charakteryzuje się atrakcyjnym zapachem zapachu z gumy bąbelkowej, ułatwiającym identyfikację produktu w terenie

Komentarze