Górski kamień #2
W całym kurorcie górskim dostępne są rozmaite restauracje, w tym restauracja i pub dla wikingów, a także sklep spożywczy i bistro na kanapki i ciasta, a także piwo i wino. Kompleks górskiego spa oferuje 1800 stóp kwadratowych szwedzkiego masażu, łaźni, okładów na ciało i usług związanych z  paznokciami oraz udogodnienia, takie jak podgrzewane podłogi, łaźnie parowe, sauny na podczerwień i odkryty ogród z wanną z hydromasażem.

Jedną z głównych zalet górskiego spa jest to, że jest to naprawdę świetne rozwiązanie dla różnych poziomów umiejętności. Oficjalne statystyki odwiedzania tego spa, to osoby które są w nim po raz pierwszy (10%), po raz drugi,  trzeci i czwarty (54%) i osoby, które są w nim ponad piaty raz (35%). Chociaż większość i tak nie docenia radości oferowanej doświadczonym osobom śniegu to i tak górskie spa z roku na rok odwiedza coraz więcej osób. Jest wiele strasznych i nieznacznych podwójnych czerni a cały ośrodek narciarski jest przez niektórych wspaniale wynagradzany dużymi napiwkami.

Czyste, krystaliczne, górskie spa naprawdę ma wszystko dla początkujących i co nwajważniejsze, jest przyjazne dla środowiska a cała infrastruktura ma dużo zielonego terenu i mnóstwo śniegu, aby każdy mógł być zadowolony z pobytu w tym górskim spa, gdzie terapie robi się również kamieniami górskimi.

Górskie spa jest z pewnością miejscem, które powinni odwiedzić w pierwszej kolejności narciarze i snowboardziści planujący podróż do spa. Może być nieco trudniej dotrzeć do niego, niż do innych miejsc, jednakże jakość śniegu i terenu, na który ma się przebywać sprawia, że ​to górskie spa, w którym leczy się kamieniami jest głównym miejscem przeznaczenia na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku i terenem w większości niedocenianym w kraju a nawet w Europie i na świecie.

Krystaliczne spa nie jest ośrodkiem docelowym dla wszystkich turystów ale podstawowe udogodnienia są odpowiednie. Istnieje wypożyczalnia sprzętu, sklep detaliczny, mini-market i szkoła narciarska, ale nie ma opieki nad dziećmi.

Dzień w którym przybędziesz do tego ośrodka, będzie z pewnością dla Ciebie dniem niezapomnianym i pełnym wrażeń. Oczywiście pozytywnych. Bo tych tutaj nigdy nie brakuje.

A jeśli będziesz chciał coś przekąsić, dania w trafnie nazwanym domu rozkoszy, zapewnią Ci wspaniałe chwile pełne cudownych widoków, podczas kosztowania jednego z najlepszych kucharzy na świecie.

Komentarze